Auto detailing wnętrza
wnetrze

PIELĘGNACJA WNĘTRZA

Tym terminem określa się wszystkie czynności, które są wymagane do osiągnięcia najwyższego poziomu estetycznego we wnętrzu pojazdu. Obejmują one procesy renowacyjne, konserwacyjne oraz czyszczące. Odbywają się przy pomocy zaawansowanych urządzeń, które w rękach wprawny ch profesjonalistów potrafią przywrócić wnętrze samochodu do stanu bardzo zbliżonego z fabrycznym.

Zaawansowana kosmetyka wnętrza pojazdu to proces bardzo szczegółowy i precyzyjny, dlatego wymaga wcześniejszej analizy stanu pojazdu, a następnie zaplanowani a kolejności działań. W połączeniu ze specjalistycznymi urządzeniami pomaga to w osiągnięciu wspaniałego efektu, jakim jest przywrócenie nienagannego stanu wnętrza nawet najbardziej wyeksploatowanych samochodów oraz zabezpieczenie ich przed szkodliwymi czy nnikami zewnętrzymi.

Dzięki procesowi wieloetapowego czyszczenia wnętrza pojazdu można pozbyć się również nieprzyjemnych zapachów czy alergenów, co docenią zwłaszcza osoby zmagające się z rozmaitymi alergiami. Po przeprowadzonym zabiegu na życzenie klienta , we wnętrzu rozpylane są delikatne autoperfumy, które uprzyjemnią codzienną eksploatację pojazdu.

Detailing wnętrza jest procesem złożonym z wielu czynników, dlatego tak ważne jest pozostawienie tego fachowcom, którzy posiadają niezbędne umiejętności, aby w żaden sposób nie uszkodzić samochodów. Jednocześnie wiedzą, jak zastosować najlepsze technologie i narzędzia, by efekt spełniał wszystkie wymagania.

Nasze studio oferuje następujące usługi związane z pielęgnacją wnętrza:

– „Pakiet Piękne wnętrze” – detailing wnętrza

– pranie tapicerki materiałowej oraz wszystkich tkanin

– czyszczenie tapicerki skórzanej i wykonanej z alcantary

– zabezpieczenie skór oraz tkanin

– zabezpieczenie tworzyw sztucznych

– renowacja tapicerki skórzanej

– regularne sprzątanie wnęt rza

CENNIK

Detailing wnętrza tapicerka materiałowa od 470 zł
Detailing wnętrza tapicerka skórzana od 390 zł