ZADZWOŃ

Tel. 71 338 49 99

UMÓW WIZYTĘ
Auto detailing wnętrza
Car Detailing

PIELĘGNACJA WNĘTRZA

Tym terminem określa się wszystkie czynności, które są wymagane do osiągnięcia najwyższego poziomu estetycznego we wnętrzu pojazdu. Obejmują one procesy renowacyjne, konserwacyjne oraz czyszczące. Odbywają się przy pomocy zaawansowanych urządzeń, które w rękach wprawnych profesjonalistów potrafią przywrócić wnętrze samochodu do stanu bardzo zbliżonego z fabrycznym.

Zaawansowana kosmetyka wnętrza pojazdu to proces bardzo szczegółowy i precyzyjny, dlatego wymaga wcześniejszej analizy stanu pojazdu, a następnie zaplanowania kolejności działań. W połączeniu ze specjalistycznymi urządzeniami pomaga to w osiągnięciu wspaniałego efektu, jakim jest przywrócenie nienagannego stanu wnętrza nawet najbardziej wyeksploatowanych samochodów oraz zabezpieczenie ich przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Auto detailing wnętrza obejmuje następujące procesy: kilkukrotne dokładne odkurzanie wraz z usunięciem kurzu i brudu z trudno dostępnych miejsc za pomocą sprężonego powietrza, czyszczenie skóry lub pranie tapicerki, pranie wykładziny podłogi, pędzelkowanie wszystkich elementów z tworzyw sztucznych oraz dokładne mycie szyb wewnątrz pojazdu.

Po dokładnym czyszczeniu skóry należy ją zakonserwować oraz powtarzać zabezpieczenie co 6 miesięcy. Do czyszczenia i konserwacji skór używamy tylko renomowanych produktów o neutralnym pH, które nie wpływają na delikatną powierzchnię skóry samochodowej.

Dzięki procesowi wieloetapowego czyszczenia wnętrza pojazdu można pozbyć się również nieprzyjemnych zapachów czy alergenów, co docenią zwłaszcza osoby zmagające się z rozmaitymi alergiami. Po przeprowadzonym zabiegu na życzenie klienta , we wnętrzu rozpylane są delikatne autoperfumy, które uprzyjemnią codzienną eksploatację pojazdu.

Car Detailing wnętrza jest procesem złożonym z wielu czynników, dlatego tak ważne jest pozostawienie tego fachowcom, którzy posiadają niezbędne umiejętności, aby w żaden sposób nie uszkodzić samochodu. Jednocześnie wiedzą, jak zastosować najlepsze technologie i narzędzia, by efekt spełniał wszystkie wymagania.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty i wizyty szczególnie klientów, których miejscem zamieszkania lub pracy jest Wrocław i okolice.

Nasze studio oferuje następujące usługi związane z pielęgnacją wnętrza:

– „Pakiet Piękne wnętrze” – detailing wnętrza

– pranie tapicerki materiałowej oraz wszystkich tkanin

– czyszczenie tapicerki skórzanej i wykonanej z alcantary

– zabezpieczenie skór oraz tkanin

– zabezpieczenie tworzyw sztucznych

– renowacja tapicerki skórzanej

– regularne sprzątanie wnętrza

Auto detailing - Cennik

Detailing wnętrza tapicerka materiałowa od 500 zł
Detailing wnętrza tapicerka skórzana od 450 zł
Sprzątanie wnętrza od 75 zł
Zabezpieczenie tapicerki skórzanej/materiałowej 300 zł
Renowacja tapicerki skórzanej Wycena indywidualna po wcześniejszych oględzinach