171,00 zł 99,00 zł

Zestaw PIĘKNE WNĘTRZE + GRATIS perfumy

ZESTAW PIĘKNE WNĘTRZE idealnie sprawdzi się przy kompleksowym czyszczeniu i konserwacji wnętrza pojazdu. Dzięki produktom zawartym w zestawie łatwo i skutecznie pozbędziesz się uporczywych zabrudzeń, tłustych plam i innych pozostałości jak również łatwo zregenerujesz i zabezpieczysz elementy wyposażenia z tworzyw sztucznych wewnątrz i na zewnątrz pojazdu. Zestaw obejmuje także produkt do skutecznego usuwania nieprzyjemnych zapachów oraz źródła ich powstawania. Na koniec powiew świeżości i luksusu perfum Carissma! Każdy z produktów jest w pełni biodegradowalny, dzięki czemu nie wpływa destrukcyjnie na otoczenie.

KUP
230,00 zł 129,00 zł

Zestaw PIĘKNE WNĘTRZE SKÓRA + GRATISY

ZESTAW PIĘKNE WNĘTRZE „SKÓRA” idealnie sprawdzi się przy kompleksowym czyszczeniu i konserwacji wnętrza pojazdu. Dzięki produktom zawartym w zestawie łatwo i skutecznie pozbędziesz się uporczywych zabrudzeń, tłustych plam i innych pozostałości jak również łatwo zregenerujesz i zabezpieczysz elementy wyposażenia z tworzyw sztucznych wewnątrz i na zewnątrz pojazdu. Zestaw obejmuje także produkt do skutecznego usuwania nieprzyjemnych zapachów oraz źródła ich powstawania a rewelacyjny balsam do skór naturalnych i ekologicznych sprawi, że ich sprężystość i powierzchnia pozostanie w doskonałej kondycji przez długi czas. Każdy z produktów jest w pełni biodegradowalny, dzięki czemu nie wpływa destrukcyjnie na otoczenie.

KUP
273,00 zł 149,00 zł

Zestaw MYCIE+ GRATIS gąbka Maxolen

ZESTAW MYCIE idealnie sprawdzi się do kompleksowego mycia pojazdu z zewnątrz i delikatnej konserwacji powłoki lakieru. Dzięki produktom zawartym w zestawie łatwo i skutecznie pozbędziesz się brudu, uporczywych pozostałości po owadach a szyby bez wysiłku pozostawisz bez smug. Regularne stosowanie produktów Carlack zapewni powierzchniom doskonały stan na długie lata. Każdy z produktów jest w pełni biodegradowalny, dzięki czemu ich stosowanie nie wpływa destrukcyjnie na otoczenie.

KUP
458,00 zł 299,00 zł

Zestaw CZYSTE AUTO + GRATISY

ZESTAW CZYSTE AUTO idealnie sprawdzi się przy kompleksowym myciu, czyszczeniu oraz konserwacji całego pojazdu – również w jego wnętrzu. Dzięki produktom zawartym w zestawie łatwo i skutecznie pozbędziesz się brudu, uporczywych pozostałości po owadach a szyby bez wysiłku pozostawisz bez smug. Słynny wosk High-Tech Carlack Long Life zapewni blask i ochronę lakieru na długie miesiące. Wewnątrz bez trudu usuniesz wszelkie tłuste plamy a także zregenerujesz i zabezpieczysz elementy wyposażenia z tworzyw sztucznych. Zestaw obejmuje również produkt do skutecznego pozbawienia nieprzyjemnych zapachów oraz źródła ich powstawania. Na koniec powiew świeżości i luksusu perfum Carissma! Każdy z produktów jest w pełni biodegradowalny, dzięki czemu nie wpływa destrukcyjnie na otoczenie.

KUP

CERAMIKA

Najlepsza na rynku, skuteczna i długotrwała ochrona lakieru, felg oraz szyb. Ceramika systemu MAXOLEN doskonale chroni zabezpieczoną powierzchnię przed zarysowaniami i szkodliwymi czynnikami środowiska zewnętrznego. Powłoka posiada właściwości hydrofobowe, co znacząco ułatwia utrzymanie pojazdu w czystości.

od 1800zł od 900zł

TEFLON

Trwała ochrona lakieru wykorzystująca technologię opartą na polimerach z zawartością teflonu. Powłoka posiada właściwości hydrofobowe, co znacząco ułatwia utrzymanie pojazdu w czystości.

od 800zł od 400zł

KOREKTA LAKIERU

Korekta lakieru to zaawansowany proces usunięcia ponad 90% rys z lakieru, przywracając go do najlepszego stanu. Wykonanie jej jest zalecane przed nałożeniem powłok ochronnych.

od 1600zł od 1000zł

POLEROWANIE JEDNOETAPOWE

Polerowanie jednoetapowe to prosty proces usuwania około 50% rys, który przywraca lakierowi głębię i blask.

od 650zł od 400zł

DETAILING WNĘTRZA

Odkurzanie wraz z usunięciem brudu z trudno dostępnych miejsc, czyszczenie skór, pranie tapicerki i wykładziny podłogi, czyszczenie i konseracja elementów wyposażenia oraz dokładne mycie szyb wewnątrz samochodu.

SKÓRA

od 750zł od 400zł

MATERIAŁ

od 800zł od 500zł