ZADZWOŃ

Tel. 71 338 49 99

UMÓW WIZYTĘ
Przegląd samochodu w StylAuto
Wymiana filtra powietrza w StylAuto

PRZEGLĄD SAMOCHODU PRZED KOŃCEM GWARANCJI

Usługa kierowana jest do właścicieli samochodów, których gwarancja niebawem dobiega końca. Jako profesjonalny serwis, który wykonuje usługi wedle zaleceń i norm autoryzowanych serwisów ASO, oferujemy dokładną diagnostykę całego pojazdu, której wynikiem jest szczegółowy protokół zawierający pełną listę ewentualnych usterek.

Protokół zbiorczych usterek, na podstawie którego można zgłosić reklamację gwarancyjną, przekazujemy właścicielowi pojazdu.

Bez względu na to, czy jesteście już Państwo naszymi Klientami, czy też nie, zapraszamy do wypełnienia poniższego formularza. Dane z formularzy zostaną wprowadzone do naszego systemu serwisowego, abyśmy mogli przypomnieć Państwu o zbliżającym się końcu okresu gwarancyjnego zgłoszonego pojazdu. Jednocześnie informujemy, że Państwa adresy e-mailowe oraz numer telefonów, nie zostaną wykorzystane do celów marketingowych.

Jeżeli chcecie Państwo na bieżąco być informowani, o akcjach promocyjnych naszego serwisu, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, lub e-mailowego.