Mercedes tuning

Jesteśmy oficjalnym partnerem Sportservice Lorinser GmbH – niemieckiego przedsiębiorstwa motoryzacyjnego zajmującego samochodami marki Mercedes-Benz ze specjalizacją tuning Mercedes i tuning Smart.

Oferowany przez nas tuning Mercedesów i Smartów obejmuje atrakcyjne modyfikacje nadwozia, m.in. przez zastosowanie zewnętrznych elementów aerodynamicznych, kombinacji felg i opon, poprzez modyfikację wnętrz z elementami  wyposażenia, układów wydechowych, zawieszeń, do kompleksowych rozwiązań zwiększających osiągi silnika tj. moc i moment obrotowy.

W efekcie standardowe, seryjne Mercedesy na zlecenie naszych klientów stają  się nowymi, często bardzo indywidualnymi projektami  o zachwycającym  designie i dbałości o najdrobniejsze szczegóły. Mercedes by Lorinser Sportservice ze zwiększoną dynamiką silnika, zmienionym zawieszeniem oraz innym brzmieniem systemów wydechowych to również zupełnie nowe doznania dla kierowcy.

Kiedy perfekcyjny projekt łączy się z potężną wydajnością, a zapierające dech w piersi nowe osiągi Mercedesa zbliżyły nas do doznań z wyścigowych bolidów, oznacza to, że dotarłeś do świata Lorinser Sportservice –  tutaj indywidualiści znajdą to, czego szukają: styl życia wyrażony w unikatowych samochodach, które spełniają najwyższe wymagania i standardy.

Naszą filozofią jest to, aby „Doskonalić to, co już jest cenne”.

Smart tuning

Po kilku dekadach modyfikacji samochodów marki Mercedes Benz, Lorinser pozostaje liderem w branży. Nasze odważne, wyrafinowane wzornictwo i wyśrubowane standardy jakości decydują o tym, że auta sygnowane marką Lorisner pozostają bardzo poszukiwanym – wśród entuzjastów tuningu Mercedesów i Smartów – produktem na całym świecie.